Dana 180mm – TOPEX

3.50 
Ka sasi

Gjatësia: 180 mm
Diametri i kokës: 1.8mm
Gama e punës: 19-60 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D308
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 180 mm
Diametri i kokës: 1.8mm
Gama e punës: 19-60 mm

Brendi

Topex