Dana 250 mm – NEO TOOLS

10.90 
Ka sasi
Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-202
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 250 mm
Hapja e nofullës: 0-36 mm

Brendi

Neo Tools