Dana automatik për zhveshje teli -NEO TOOLS

20.90 
Ka sasi

Diamteri: 0.5 – 6 mm2
Gjatësia për kabllo: 5 – 12 mm
Gjatësia totale: 195 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-519
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diamteri: 0.5 – 6 mm2
Gjatësia për kabllo: 5 – 12 mm
Gjatësia totale: 195 mm

Brendi

Neo Tools