Dana automatik për zhveshje teli – TOPEX

5.50 
Ka sasi

Gjatësia: 175 mm
Për kabllo: 0.5 – 6 mm²

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D406
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 175 mm
Për kabllo: 0.5 – 6 mm²

Brendi

Topex