Dana diagonal 160mm – TOPEX

9.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 160mm
Tensioni punës: 1000V

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D517
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 160mm
Tensioni punës: 1000V
Materiali: Çeliku i karbonit

Brendi

Topex