Dana diagonal 180mm – TOPEX

10.00 
Ka sasi

Gjatësia: 180 mm
Mbrojtja nga tensioni: 1000 V

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D518
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dana diagonale TOPEX me gjatësi 180 mm. Projektuar për vepra me tension deri në 1000V. E bërë prej çeliku të ngurtësuar, për më tepër, sipërfaqet e prerjes të ngurtësuara me induksion. Dorezat ergonomike të mbuluara me material jo rrëshqitë sigurojnë rehati dhe siguri gjatë punës.

Brendi

Topex