Dana kombinuese NEO 1000 V

12.00 
Ka sasi

Dana kombinuese NEO 1000 V. Certifikuar për përdorim në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-060
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Dana kombinuese NEO 1000 V. Certifikuar për përdorim në pjesët e drejtpërdrejta deri në 1000 V. Tehet janë bërë prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium dhe induksioni i ngurtësuar për të siguruar prerje dhe formim efikas të telave të forta. Dorëzat ergonomike përmirësojn komoditetin e përdorimit. Besueshmëria e produktit konfirmohet me 25 vjet garanci. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve

Brendi

Neo Tools