Dana kushinetave 27/45mm – NEO TOOLS

10.00 
Ka sasi

Diamteri: 27-45 mm
Gjerësia: 70 mm
Materiali: Metal CrV

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-803
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diamteri: 27-45 mm
Gjerësia: 70 mm
Materiali: Metal CrV

Brendi

Neo Tools