Dana kushinetave set 13 copë – NEO TOOLS

12.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 130mm
Gjatësia e bulonav: 45/75/95 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-811
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 130mm
Gjatësia e bulonav: 45/75/95 mm

Brendi

Neo Tools