Dana llamarine 290mm – NEO TOOLS

12.50 
Ka sasi

Gjatësia totale: 290 mm
Trashësia prerëse: 0.3 mm – 1.5mm
Materiali: Metal CrMo

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-061
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 290 mm
Trashësia prerëse: 0.3 mm – 1.5mm
Materiali: Metal CrMo

Brendi

Neo Tools