Dana Llamarine 45″ – NEO TOOLS

19.99 
Ka sasi

Gjatësia totale: 275 mm
Shkalla: 45′
Materiali: Metal 28-32 HRc

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-075
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 275 mm
Shkalla: 45′
Materiali: Metal 28-32 HRc

Brendi

Neo Tools