Dana llamarine – NEO TOOLS

15.70 
Ka sasi

Diametri prerës: 1.2 mm
Trashësia prerëse (max): 1.5mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-063
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri prerës: 1.2 mm
Trashësia prerëse (max): 1.5mm
Drejtimi prerës: majtë

Brendi

Neo Tools