Dana me sajllë për automekanik – NEO TOOLS

28.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 840 mm
Gjatësia e sajllës: 630 mm
Gama e punës: 0-45 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 11-221
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 840 mm
Gjatësia e sajllës: 630 mm
Gama e punës: 0-45 mm

Brendi

Neo Tools