Dana me vakum për smartphone – NEO TOOLS

6.00 
Ka sasi

Dana për ekran
Gota thithëse me shumë kënde
Dorezë e butë
Veshje gome e dorezës

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 06-122
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dana për ekran
Gota thithëse me shumë kënde
Dorezë e butë
Veshje gome e dorezës

Përdoret për shërbime funksionon në smartphone, tableta. Kryesisht për specialistët dhe profesionistët e elektronikës që merren me këto punë. Pincat përdoren për ndarjen e rehatshme të ekranit nga korniza. Pincat përmbajnë gota thithëse të veçanta që ngjiten në mënyrë delikate në ekran dhe lehtësojnë heqjen. Doreza ergonomike është e veshur me gome, e cila parandalon rrëshqitjen.

Brendi

Neo Tools