Dana NEO të përkulura 45°

12.00 
Ka sasi

Dana të përkulura NEO 45° deri 1000V , gjatësia 180mm. Këto dana janë të përbëra prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium. Veshja PVC në dorezë parandalon rrëshqitjen e dorës për rehati më të mirë të punës

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-068
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dana të përkulura NEO 45° deri 1000V , gjatësia 180mm. Këto dana janë të përbëra prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium. Veshja PVC në dorezë parandalon rrëshqitjen e dorës për rehati më të mirë të punës. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools