Dana NEO të përkulura 90`

17.00 
Ka sasi

Dana NEO të përkulura 90`, gjatësia 275 mm, gjerësia 60 mm. Këto dana janë të përbëra prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium me fortësi 28-32 HRC.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-080
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dana NEO të përkulura 90`, gjatësia 275 mm, gjerësia 60 mm. Këto dana janë të përbëra prej çeliku me cilësi të lartë kromi vanadium me fortësi 28-32 HRC. Veshja PVC në dorezë parandalon rrëshqitjen e dorës për rehati më të mirë të punës. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools