Dana për kabllo rryme – NEO TOOLS

89.00 
Ka sasi

Diametri prerës: 400 m2 (52mm)
Gjatësia: 325 mm
Materiali: Çelik 50HRC

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-401
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri prerës: 400 m2 (52mm)
Gjatësia: 325 mm
Materiali: Çelik 50HRC

Brendi

Neo Tools