Dana për konektor – NEO TOOLS

28.00 
Ka sasi

Për terminalet telefonike
Fortësia e çelikut: 42-48 HRc
Gjatësia e pincës: 195mm
Për kterminalet: 4P, 6P, 8P

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-501
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dana për konektor NEO, gjatësia 195 mm. Me koka të shkëmbyeshme për lidhjen e lidhësve 4P, 6P dhe 8P. Prerëset janë bërë prej çeliku të qëndrueshëm SK5 me fortësi 42-48 HRC. Dorëza është e veshur me plastikë me cilësi të lartë TPR që përmirëson komoditetin e punës. Cilësia e mjetit konfirmohet me certifikatën TÜV dhe garanci 25 vjeçare të prodhuesit. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools