Dana për terminale 0.25-2.5 mm2 – NEO TOOLS

12.99 
Ka sasi

Gjatësia totale: 140 mm
Materiali: Metal Karboni
Diametri: 0.25-2.5 MM2 (15-9 AWG)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-532
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 140 mm
Materiali: Çelik
Diametri: 0.25-2.5 MM2 (15-9 AWG)

Brendi

Neo Tools