Dana për konektor rryme 6-50 mm2 – NEO TOOLS

31.99 
Ka sasi

Gjatësia totale: 390 mm
Materiali: Çelik 40 HRc
Diametri: 6-50 mm2 (10-1 AWG)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-530
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 390 mm
Materiali: Çelik 40 HRc
Diametri: 6-50 mm2 (10-1 AWG)

Brendi

Neo Tools