Dana për konektor – Topex

7.50 
Ka sasi

Dana për konektor TOPEX, për lidhjet telefonike dhe kompjuterike 4P, 6P dhe 8P. Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D409
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Dana për konektor TOPEX, për lidhjet telefonike dhe kompjuterike 4P, 6P dhe 8P. Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune. Thika e vogël për prerjen dhe nxjerrjen e izolimit është avantazh shtesë.

Brendi

Topex