Dana për llamarin 280mm, e djathet – NEO TOOLS

17.99 
Ka sasi

Madhësia: 280 mm
Trashësia prerëse: 1.5mm (max)
Materiali: Çelikë CrMo

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-083
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Madhësia: 280 mm
Trashësia prerëse: 1.5mm (max)
Materiali: Çelikë CrMo

Brendi

Neo Tools