Dana për prerje armature

21.00 
Ka sasi

Formë ergonomike Gjerësia deri 30 gradë Gjatësia e përgjithshme: 450mm Prerja (max): 6mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-019
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Formë ergonomike Gjerësia deri 30 gradë Gjatësia e përgjithshme: 450mm Prerja (max): 6mm

Brendi

Neo Tools