Dana për prerje kabllove 180mm – NEO TOOLS

10.50 
Ka sasi

Gjatësia totale: 180 mm
Materiali: Metal CrV

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-231
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 180 mm
Materiali: Metal CrV
Mbrojtje nga tensioni: deri 1000V

Brendi

Neo Tools