Dana për prerjen e gypave 19-83 mm – NEO TOOLS

45.00 
Ka sasi

Gjatësia: 245 mm
Diametri i prerjës: 19-83 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02-040
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 245 mm
Diametri i prerjës: 19-83 mm

Brendi

Neo Tools