Dana për tela të rrymës – TOPEX

25.00 
Ka sasi

Dana për tela të rrymës TOPEX me një gjatësi prej 175 mm dhe një varg pune nga 0.5 mm në 6 mm2. Ka një shtrirje të rregullueshme dhe forcë presioni. Dorezat ergonomike përshtatet mirë në dore, gjë që rrit rehatinë në punë.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D805
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Dana për tela të rrymës TOPEX me një gjatësi prej 175 mm dhe një varg pune nga 0.5 mm në 6 mm2. Ka një shtrirje të rregullueshme dhe forcë presioni. Dorezat ergonomike përshtatet mirë në dore, gjë që rrit rehatinë në punë. Përveç kësaj, ajo ka një prerës, i cili lejon prerjen e kabllove. Marka TOPEX është në shënjestër të entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex