Dana për tela, TOPEX

7.60 
Ka sasi

Dana për tela TOPEX, për telat e izoluar dhe jo të izoluar. Projektuar për diametër teli 1.5-6 mm². Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D410
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Dana për tela TOPEX, për telat e izoluar dhe jo të izoluar. Projektuar për diametër teli 1.5-6 mm². Dorëzat ergonomike të gomës përshtaten mirë në dorë për një rehati më të mirë pune.

Brendi

Topex