Dana për terminale 0.25-6 mm2 – NEO TOOLS

10.50 
Ka sasi

Gjatësia totale: 195 mm
Materiali: Çelik
Diametri: 0.25-6.0 mm2 (23-10 AWG)

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-544
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 195 mm
Materiali: Çelik
Diametri: 0.25-6.0 mm2 (23-10 AWG)

Brendi

Neo Tools