Dana për terminale 22-10 AWG – NEO TOOLS

37.00 
Ka sasi

Gjatësia: 250 mm
Për terminale: 22-10 AWG

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-503
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 250 mm
Për terminale: 22-10 AWG

Brendi

Neo Tools