Dana për terminale – NEO TOOLS

65.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 200 mm
Materiali: Çelik
Për konektor: RG6 / RG58 / RG59 / RG62

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-537
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 200 mm
Materiali: Çelik
Për konektor: RG6 / RG58 / RG59 / RG62

Brendi

Neo Tools