Dana për ujë, NEO

18.30 
Ka sasi

Çelësi i tubave NEO 90 prodhohet në përputhje me DIN 5234. E farkëtuar nga çeliku me cilësi të lartë kromi-vanadium me nofullat e grirë dhe të lëmuar.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02-130
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Çelësi i tubave NEO 90 prodhohet në përputhje me DIN 5234. E farkëtuar nga çeliku me cilësi të lartë kromi-vanadium me nofullat e grirë dhe të lëmuar. Trajtimi me shtresë kundër rrëshqitjes përshtatet mirë dhe ndihmon në mbajtjen e fortë. Cilësia e mjetit konfirmohet me certifikatën TÜV. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools