Dana për zhveshje të telave – TOPEX

5.99 
Ka sasi

Gjatësia: 160 mm
Diametri: 0.5 – 5 mm²

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D407
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 160 mm
Diametri: 0.5 – 5 mm²

Brendi

Topex