Dana prerëse 3-32mm – NEO TOOLS

6.99 
Ka sasi

Diametri prerës: 3-32 mm
Për gypa: CU / AL

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02-403
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diametri prerës: 3-32 mm
Për gypa: CU / AL

Brendi

Neo Tools