Dana prerëse për gyp PVC – TOP TOOLS

16.90 
Ka sasi

Diamteri prerës: 3-42 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 34D067
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Diamteri prerës: 3-42 mm

Brendi

Top Tools