Dana rryme 200mm – TOPEX

5.70 
Ka sasi

Gjatësia: 200 mm
Materiali: Çelik karboni

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 32D100
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 200 mm
Materiali: Çelik karboni

Brendi

Topex