Dana rryme të gjata – NEO TOOLS

13.00 
Ka sasi

Gjatësia totale: 200 mm
Tensioni punuës: 1000V (max)
Materiali: Metal CrV

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-065
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 200 mm
Tensioni punuës: 1000V (max)
Materiali: Metal CrV

Brendi

Neo Tools