Dana speciale flat type – NEO TOOLS

19.99 
Ka sasi

Gjatësia totale: 275 mm
Gjerësia e danav: 60 mm
Materiali: Metal CrMo

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31-070
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 275 mm
Gjerësia e danav: 60 mm
Materiali: Metal HRC 28-32

Brendi

Neo Tools