Dana të rrymës 180 mm – NEO

12.00 
Ka sasi

Gjatësia: 180 mm
Mbrojtja nga tensioni: 1000 V

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-064
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia: 180 mm
Mbrojtja nga tensioni: 1000 V

Brendi

Neo Tools