Dana teli 200 mm

12.00 
Ka sasi

Gjatësia: 200 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-150
Kategoritë: , ,

Përshkrim

Dana teli NEO. Çeliku me kromium vanadium me cilësi të lartë garanton qëndrueshmëri për shumë vite të përdorimit. Doreza me dy materiale , ergonomike përmirësojnë komoditetin e përdorimit. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Brendi

Neo Tools