Dana uji 300 mm – NEO TOOLS

21.90 
Ka sasi

Gjatësia totale: 300 mm
Diametri: 0 – 46 mm
Materiali: Çeliku krom-vanadium

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 01-203
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 300 mm
Diametri: 0 – 46 mm
Materiali: Çeliku krom-vanadium

Brendi

Neo Tools