Dana uji S 1″ – NEO TOOLS

7.90 
Ka sasi

Materiali: CrV
Gjatësia totale: 330 mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 02-420
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: CrV
Gjatësia totale: 330 mm

Brendi

Neo Tools