Dana uji S 1″ – TOPEX

7.90 
Ka sasi

Gjatësia totale: 313 mm
Gama: 35mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 34D130
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Gjatësia totale: 313 mm
Gama: 35mm

Brendi

Topex