Degezuës për gypë me 4 dalje – VERTO

5.00 
S'ka sasi

Materiali: Plastikë
Lloji: degëzuës
Diametri: 3/4″ – 1″

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G761

Përshkrimi

Materiali: Plastikë
Lloji: degëzuës
Diametri: 3/4″ – 1″

Brendi

Verto