Degëzuës Y për gyp kopshti – VERTO

1.90 
Ka sasi

Materiali: Plastik
Diametri: 3/4″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 15G760

Përshkrimi

Materiali: Plastik
Diametri: 3/4″

Brendi

Verto