Dehumidifier 750W – NEO TOOLS

649.99 
Ka sasi

Fuqia: 750W
Thithja e lagështis: 50l / 24h
Rrjethshmëria e ajrit: 300 m³/h
Rezevari: 7L

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Fuqia: 750W
Thithja e lagështis: 50l / 24h
Rrjethshmëria e ajrit: 300 m³/h
Rezevari: 7L
Ftohësi: R290
Ekran LCD

Brendi

Neo Tools