Dimer 2M LEON

8.00 
Ka sasi

Fuqia: 600W
Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 505-021915-134
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 600W
Tensioni: 250V
Ngarkesa/induktiv: 16A
Ngjyrat:Bardhë

Brendi

Mono Electric