Dimer Despina – MONO

6.90 
Ka sasi

Fuqia: 800W
Tensioni: 250V
Niveli i mbrojtës: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 102-190005-134
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 800W
Tensioni: 250V
Niveli i mbrojtës: IP20

Brendi

Mono Electric