Distancer, TOPEX

25.00 
Ka sasi

Distancer me ultratinguj TOPEX, diapazoni i matjes 0.4-18 m.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31C902

Përshkrim

Distancer me ultratinguj TOPEX, diapazoni i matjes 0.4-18 m. Ky mjet i thjeshtë përdoret për të vlerësuar distancën dhe gjithashtu përmban funksionin e shtimit të matjeve dhe dhomave llogaritëse. Mjeti është bërë prej plastike të fortë. Përputhja me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE.

Brendi

Topex