Dorez valaku 25cm, me ndalesin e pastert per ngjyre – Graco

749.00 
Ka sasi

Gjatësia: 100cm
Gjerësia e valakutë: 25cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 24V491
Kategoritë: ,

Përshkrim

Gjatësia: 100cm
Gjerësia e valakutë: 25cm

Brendi

Graco