Dorezë dushi HD009 – VALA

4.49 
Ka sasi

Dush dore me monokrom 95 mm dhe të zi

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: HD009
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Dush dore me monokrom 95 mm dhe të zi

Brendi

VALA